Epson | EF-62B | 700 ANSI lumens | Black
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 230.00 mm |
| Gross weight | 3.69 kg |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Heledus | 700 ANSI lm |
| Kontrastisuhe | 5000000:1 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Net weight | 1.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 103 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Plastic (No PET) | 290.00 g |
| Producer | Epson |
| Producer product family | 3LCD Projector |
| Producer product name | EF-62B |
| Projitseerimiskauguse suhe | 1.20:1 |
| Tare weight (kg) | 2.09 kg |
| TI weight (kg) | 0.22 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |








